Märtsikuus on kõigile smash-the-cake sessiooni broneerijatele tort stuudio poolt (hinnavõit 15€).
MIS ON SMASH-THE-CAKE SESSIOON?
See on üks igati vahva teemasessioon, mille käigus laseme lapsel toimetada spetsiaalselt temale valmistatud tordiga, pildistame tema toiminguid ja emotsioone, vajadusel aitame kaasa ja juhendame. Selle sessiooniga on tore tähistada näiteks lapse esimest või teist sünnipäeva, kuid see ei tähenda, et seda ei või muul ajal ja täitsa lihtsalt niisama teha. Eelkõige ongi oodatud lapsed vanuses 10 kuud kuni 2 aastat. Ägedad ning emotsioonide-rohked pildid on garanteeritud.
TÄPSEMALT:
Stiil ja värvid: lepime omavahel kokku. Riietus: võimalik rentida stuudiost või tulla enda riietusega. Kaasa tuleks võtta: vahetusriided, käterätt, niisked salvrätikud, juua vett. Samuti suurem säilituskarp, et saaks tordist allesjäänu vajadusel kaasa võtta.
Mida veel võiks teada? lapsel võiks kõht olla pooltäis ehk mitte väga tühi, et tuju oleks halb ja mitte nii täis, et kooki ei tahaks. Koogi võib asendada muffinitega või millegi muuga. Sul on idee? Räägime sellest! Loomulikult on võimalik kook tuua ise või tellida minu käest. 
NB! Kõik sessioonid õnnestuvad, ALATI! Kõik ideed ja mõtted on teretulnud. Igale sessioonile lähenen individuaalselt. Soovi korral võimalik teha samal taustal ka perepildid.
MIS ON BUBBLE BATH SESSIOON?
Otsetõlkes seebivahune vannisessioon. See on tore järelpidu koogisöömisele, millel on ka oma kasutegur - laps saab koogimäkerdamisest ilma suurema vaevata jälle puhtaks. Vannisessioon on hea võimalus saada ühe hoobiga veel rohkem vahvaid pilte.
Hinnad, kestus, piltide kogus:
Smash the Cake + Bubble Bath = 100€ (ca 60 min - 20-30 pildifaili)
Ainult Smash the Cake = 65€ (ca 30 min - ca 15-20 pildifaili + kollaaz)
Ainult Bubble Bath = 50€ (ca 20 min - 10 pildifaili)
Lisatasu eest: Tort: 15€ (ootab teid kaunil alusel stuudios - pärast saate kaasa võtta (kui on mida võtta :))
Nimeline lippudevanik: 2€/täht (paberist, ühepoolne, stiiliga sobiv - pärast saate kaasa võtta)
Riietus stuudiost: 5€ (tule lihtsalt kohale ja ära muretse plekkide pärast :))
Back to Top